KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128629
nr 1312 8629
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Ej signerad. Olja på duk, 43x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:36:41
100 kr
200 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)